تاريخچه كمپاني : ARDOR

تاريخچه كمپاني : ARDOR

در سال 1974 ، Dorelio Rovera  به همراه پدرش Angelo  ، كمپاني Ardor Pipe  را تاسيس كردند .

Ar حروف ابتدايي نام اين كمپاني ، از حروف اول نام Angelo Rovera  و قسمت دوم آن يعني Dor ، از نام Dorelio Rovera  گرفته شده است . با تاسيس اين كمپاني محصولي با كيفيت متوسط به محصولي كاملا دست ساز با طراحي و كيفيتي بي نظير تبديل شد .


Angelo Rovera پسر Francesco Rovera است ، كسي كه همراه برادرانش كمپاني پيپ Sociedade Rovera  را در سال 1911 تاسيس كرد .

Dorelio شخصا برايري را انتخاب مي كرد كه حداقل 4 يا 5 سال قبل از استفاده عمل آوري شده بود . اين براير ها در سبد هاي مخصوصي كه بلوك هاي براير در آن قابل ديدن بودند و جريان هوا در آن ها عبور مي كرد قرار داده مي شد و انبار مي شدند . قطعه چوب هايي كه براي ساختن پيپ انتخاب مي شدند با اره مدور برش داده مي شدند تا به شكل و فرم اوليه دلخواه در بيايند ، سپس هر تكه با سوهان تيز تراش داده مي شدند .

مانند بسياري از سازندگان پيپ ، Ardor نيز استايل و سبك كلاسيك را با خطوطي خيالي اما دقيق و روشن به سبك اوريجينال پيوند داده است . تا بتواند طيف وسيعي از تقاضا ها را از ساده ترين شكل و فرم گرفته تا پيچيده ترين فرم ها ، پاسخگو باشد تا نياز مشتريان خود را براورده كند .

Ardor كمپاني كه همواره به دنبال نو آوري و ابداع بوده است . چيزي كه خواسته هميشگي مشتريان است و همواره در تلاش بوده تا بتواند محصولاتي با كيفيت بالا چه از نظر براير به كار گرفته شده تا مشخصات فني و تخصصي پيپ ، ارايه دهد و آسايش و راحتي و كيفيت را براي مشتريان خود به ارمغان آورد .

Damiano پسر Dorelio در كمپاني Ardor استم هاي آكريليك را به بازار معرفي كرد كه از آن استقبال بي نظيري شد .

Damiano به خاطر داشتن ديدي مدرن توانست فرم هاي جديدي براي پيپ و استم در محصولات كمپاني آردور ايجاد كند و با اين كار نسل جديد مشتريان را به محصولات اين كمپاني همچنان علاقه مند نگاه داشته است .


منبع: سايت پاسارگاد تاباك


برچسب ها : ,,,