تاريخچه كمپاني Stefano

تاريخچه كمپاني Stefanoهمه چيز در سال 1912 توسط استفانو سانتابروجيو بنيان گذار اين كمپاني شروع شد .

وي در سال 1865 در شهر Meda در ناحيه Brianza  متولد شد . در حالي كه هنوز خيلي جوان بود به شهر Gallerate سفر كرد . جايي كه اولين شغل خود را در كارگاه پيپ سازي fratelli lana  به دست آورد .


در سال 1899 به كار خود در اين كارخانه پايان داد و به همراه همسر خود به شهر Gavirate سفر كرد و در آنجا به عنوان مدير يكي از بخش هاي كمپاني پيپ سازي Fabbrica pipe Rossi مشغول به كار شد .

با سعي و تلاش فراوان و با پشت كار و توانايي و قابليت هاي فردي كه داشت موفق شد در سال 1910 يك آسياب آبي نزديك مزرعه اي در ناحيه  Borghetto خريداري كند .

با تمام سختي ها و مشكلات پيشرو شروع به ساختن اولين پيپ هاي خود كرد ، با استفاده از آسياب آبي خريداري شده به عنوان تنها منبع انرژي كارگاه خود .

در سال 1926 موتور هاي الكتريكي به بازار آمدند و به وي اجازه گسترش كار خود را دادند ، تعداد كارگرهاي خود را اضافه كرد تا بتواند جواب گوي تقاضاي روبه گسترش براي پيپ ، باشد .

اين تجارت در بين سال هاي 1930 تا 1940 به اوج شكوفايي و تقاضاي بازار رسيد ، 130 كارگر مشغول به كار بودند و در هر ماه نزديك به 100000  پيپ ساخته مي شد و به سراسر جهان صادر مي گرديد .

در سال 1951 بعد از مرگ بنيان گذار اين كمپاني پسران وي  Renzo و Armando مسيوليت اين كمپاني را تا سال 1981 به عهده داشتند تا اين كه نسل سوم اين خانواده كه هم نام بنيان گذار اين كمپاني است يعني استفانو سانتابروجيو مالك كنوني اي كمپاني ، بعد از مرگ پدر خود  Renzo مسيوليت را به عهده  گرفت .


منبع: سايت پاسارگاد تاباك


برچسب ها : ,